Online žádosti:

Porovnanie pôžičiek
Porovnáme pôžičky presne pre vás na mieru.

Ferratum pôžička
Fínska sms pôžička od 25 do 250 Euro, vhodná ako doplnenie peňazí pred výplatou.

Provident pôžička
Provident vám pôžičky až 1500 Euro, pôžičky od Provident sú bez registra, žiadať o ne môže skoro každý. Pôžička je dostupná skoro každému!

Nová inzercia pôžičiek

Pôžičky bez registra

Toto je celý výpis kategórie pôžičky bez registra z nášho webu.

Pôžička na mieru
Pôžička presne podľa vašich požiadaviek!


Pôžička od 160 € do 2 300 €
Pôžička od 160 € do 2 300 €
Pôžička je určená pre zamestnaných, nezamestnaných, živnostníkov aj pre mamičky na materskej dovolenke takmer každému. Požičať si môžete už od 160 EUR a až do 2300 EUR. Ponúkame Vám výhodnú, rýchlu pôžičku s nízkymi splátkami bez preverovania v úverovom registri.Poprad okolie Mail: branko3@post.sk Tel.0949238560
Lucia, Poprad | 13.07.2014


Pôžička bez poplatkov vopred
Nebanková pôžička bez registra a dokladovania príjmu. Vopred neplatíte žiadne poplatky!!! Od 1000€ do 15000€. Na rekonštrukciu domu, bytu, vybavenie domácnosti a na čokoľvek iné. Riešime aj konsolidácie nevýhodných pôžičiek a exekúcie. Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne vyplatiť. Ručenie nehnuteľnosťou(dom , byt, chata), pozemkom, alebo autom nie starším ako 4 roky. Aj pre SZČO a dôchodcov.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina | 11.07.2014


Reklama

Súrna pôžička
Hľadám seriózneho poskytovateľa ochotného poskytnúť pôžičku na zmenku vo výške 30 000,-€, som zamestnaná na TPP s príjmom 700,-€, bez poplatku vopred na dobu cca 6 mesiacov. Veľmi mi to súri.Ostatné podrobnosti pri osobnom kontakte.

Ďakujem
TD, Bratislava | 24.06.2014


Nebanková pôžička bez registra
Nebanková pôžička bez registra, bez dokladovania príjmu a bez poplatkov vopred. Pôžičky poskytujeme od 1000€ do 15000€. Na čokoľvek. Ručenie nehnuteľnosťou( dom, byt ,chata), pozemkom, alebo autom, ktoré nesmie byť staršie ako 4 roky. S možnosťou predčasného splatenia.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Martin | 23.06.2014


Pomoc
Zadlzili ste sa a neviete ako dalej napiste pomozeme vam cele Slovensko ziadne poplatky ziadne rucenie sme na vasej strane
Anna, Banská Bystrica | 23.06.2014


Jednoduchá pôžička bez poplatkov
Jednoduchá pôžička bez dokladovania príjmu a bez preverovania registra. Od 1000€ do 15000€. Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne vyplatiť. Ručnie nehnuteľnosťou(dom, byt, chata), pozemkom, alebo autom, ktoré nesmie byť staršie ako 4 roky.Vopred neplatíte žiadne poplatky. Na čokoľvek aj na vyplatenie nevýhodných úverov,riešime aj exekúcie. Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Martin | 19.06.2014


Potrebuješ spoľahlivú pôžičku? TN a ZA kraj
Ak hľadáte rýchlu,spoľahlivú a jednoduchú pôžičku už nemusíte.Sme tu pre Vás a vyriešime každú žiadosť individuálne a k spokojnosti klienta. Novinka- zníženie úrokov pre každého.
Pôžičkár, Považská Bystrica | 11.06.2014


Výhodnejší úver na leto! TN kraj
Znížili sme úroky pre každého na čokolvek. Jednoduché a rýchle spracovanie vašej žiadosti. Ak Vám banky nepožičajú tak mi áno.Peniaze na účte do 2 dní.
financnik, Považská Bystrica | 8.06.2014


Rýchly úver s bonusom,TN a ZA kraj
Spoľahlivý úver s takmer 100% predschválením pre každého na čokolvek s rýchlym a jednoduchým vybavením.Stačí zavolať alebo napísať a peniaze môžete mať do 48 hodín.
financnik, Považská Bystrica | 24.05.2014


podnikateľský úver pre všetky platí teraz
Ste v akejkoľvek finančné problémy? ste bola odmietnutá bankou, pretože máte zlé úvery, Potrebujete naliehavú pôžičku začať podnikať? Zabezpečujeme vzdelávanie úver, podnikateľský úver, úver, kreditnú poľnohospodárstva, osobné pôžičky, auto úver a iných dôvodov, môžeme rozdávať pôžičky v rozmedzí 2000 - 10000000, sa žiadna istota nákladov v závislosti na výške sumy, ktorú vykoná ako pôžičky uchádzača by mal kontaktujte nás ich mená a výška úveru potrebné pre náš e-mail: abramovichvik012@gmail.com
abramovich, Bánovce nad Bebravou | 1.05.2014


Reklama

Pôžičky bez overovania bankov. registrov
Podajte si žiadosť o pôžičku podľa vašej potreby. Požiadať o pôžičku je veľmi jednoduché a rýchle. Ľahko, rýchlo, pre každého. Pôžičku si vybavíte jednoducho on-line, netreba nikam chodiť. Podrobné informácie, ako aj návod na získanie pôžičky, dostanete odoslaním mejlu na adresu uvedenú pri inzeráte. Ak máte otázky, môžete zatelefonovať, pomôžeme - poradíme. Informácie a podanie žiadosti na oficiálnej web stránke nebankovej spoločnosti PLENKALL - oficiálny poskytovateľ pôžičiek. Pôžičky poskytujeme na základe hodnotenia bonity. Bonita = schopnosť splácať poskytnutú pôžičku, na základe údajov, ktoré klient poskytne formou Čestného vyhlásenia. Bankový register neoverujeme. Žiadne skryté poplatky. Dokumenty doručíme poštou kamkoľvek, peniaze pošleme na bankový účet.

PLENKALL - nebanové pôžičky, Bratislava | 20.04.2014


Nebanková pôžička bez poplatkov vopred
Nebanková pôžička bez poplatkov vopred a bez preverovania registra. Od 1000€ do 20000€. Ručenie nehnuteľnosťou (dom, byt, chata), pozemkom alebo autom, ktoré nesmie byť staršie ako 4 roky. S možnosťou predčasného splatenia. Rýchle a seriózne jednanie, schválenie už do 48 hodín od odoslania žiadosti. Riešime aj konsolidácie nevýhodných úverov, exekúcie. Pôžičku môžete použiť na čokoľvek.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina | 15.04.2014


Reálna pôžička pre každého,Trenčiansky kraj
Nepotrebujete ručiteľa, založiť majetok ani prvotné investície. Stačí mať príjem a ozvať sa. Veľkonočná akcia aj s bonusom.
financnik, Trenčín | 14.04.2014


Nebankové pôžičky bez registra
Požiadať o pôžičku je rýchle a veľmi jednoduché. Ľahko, rýchlo, pre každého. Žiadne skryté poplatky. Pôžičku si vybavíte jednoducho on-line, netreba nikam chodiť, pôžičku vybavíte od svojho počítača. Dokumenty doručíme poštou kamkoľvek, peniaze pošleme na bankový účet.
Pôžičky poskytujeme na základe hodnotenia bonity. Bonita = schopnosť splácať poskytnutú pôžičku, na základe údajov, ktoré klient poskytne formou Čestného vyhlásenia. Bankový register neoverujeme.
Podajte si žiadosť o pôžičku podľa vašej potreby. Podrobné informácie ako aj návod na získanie pôžičky, dostanete odoslaním mejlu na adresu uvedenú pri inzeráte.
Odpoveď dostanete v priebehu pár minút. Ak máte otázky, môžete zatelefonovať, pomôžeme - poradíme. Informácie a podanie žiadosti na oficiálnej web stránke nebankovej spoločnosti PLENKALL - oficiálny poskytovateľ pôžičiek

PLENKALL, Bratislava | 13.04.2014


Finančná pomoc pre každého,Žilina a okolie
Rýchla finančná pomoc pre každého kto môže zdokladovať príjem.Nepotrebujete ručiteľa ani založiť majetok.
Juríček, Žilina | 9.04.2014


Expres úver, Žilinský kraj
Rýchly úver s možnosťou predčastného vyplatenia s odpočtom úrokov, kde vám stačí dokladovať príjem a peniaze sú vaše.
financnik, Žilina | 8.04.2014


Rýchle pôžičky
Jednoduchá pôžička pre všetkých s pravidelným príjmom - zamestaní, dôchodcovia. Od 300-2500 EUR. Celý Banskobystrický kraj.
Ivana Balcová, Banská Bystrica | 7.04.2014


Rýchly bezúčelový úver, TN a ZA kraj
Nepotrebujete ručiteľa,založiť majetok ani vopred nič platiť. Rýchle a jednoduché vybavenie aj keď ste v bankovom registri alebo máte iné úvery.
Milan, Považská Bystrica | 1.04.2014


Bezúčelové pôžičky
Všetky informácie a podanie žiadosti na oficiálnej webovej stránke spoločnosti PLENKALL. Netreba chodiť do banky, pôžičku si vybavíte od svojho počítača. Pôžičky poskytujeme na základe hodnotenia bonity. Bonita = preukázanie schopnosti splácať poskytnutú pôžičku, na základe údajov, ktoré klient poskytne formou Čestného vyhlásenia.
Pôžičku si vybavíte jednoducho online. Podanie žiadosti je veľmi jednoduché a rýchle.Vyberte si najvýhodnejšiu pôžičku podľa vašich predstáv. Podrobné informácie ako aj návod na získanie pôžičky, dostanete poslaním mejlu na adresu uvedenú pri inzeráte. Odpoveď v priebehu pár minút. Prípadne môžete zatelefonovať, pomôžeme - poradíme.

PLENKALL, Bratislava | 30.03.2014


Potreboval by som požičať 2000eur
Potreboval by som požičať 2000 eur.Splacať možem hned po 70eur.
Stanislav Fraczkieicz, Bratislava | 28.03.2014


Reklama

Nové inzeráty (2) Staršie inzeráty